Hakkımızda

ban

2000’den bu yana…

Başlangıçta sınırlı kadrosu ve yerleşimi olmasına rağmen, entegre bina kontrol sistemleri ve veri iletişimi alanında her türlü montaj, servis ve teknik destek konularında olumlu çalışmalar yaparak bağlı olduğu kuruluşların takdirini ve desteğini kazanmış, zamanla kadrosunu genişletmiş bir firmayız.

İş dünyasında karşı karşıya olduğunuz ve giderek karmaşıklaşan zorlukları aşmaya yönelik, pratik ve farklı yaklaşımlar sunmak için, sizlerle birlikte çalışıyoruz. Başardıklarımızın başında, müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alıyor.

Ayrıca mühendislik departmanında görev yapan , konularında uzmanlaşmış ve deneyimli proje ve satış mühendisleri, her türlü telefon santrali, veri iletişimi, yangın, güvenlik ve otomasyon sistemlerinin tasarımı, teklif projelerinin hazırlanması ve kullanıcı ile birlikte en uygun çözümlerin oluşturulması için çalışmaktadırlar. Siparişi alınan sistemlerin uygulama projelerinin CAD ortamında hazırlanması ve teknik servis departmanına aktarılması, projenin sonuçlandırılmasına kadar teknik servis departmanıyla birlikte proje yürütücülüğünün yapılması mühendislik departmanının görevleri arasındadır.

En zorlu ve karmaşık projelerde uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklere uygun olarak, tasarım aşamasından satış sonrası bakım hizmetlerine “komple çözümler” sağlıyoruz.