Skip to main content

GENİŞ ALAN AĞLARI (WAN)

Mobil cihazların kullanımının arttığı günümüz ağlarında kablolama maliyetlerini en aza indirerek, kullanıcılara çalışma alanı özgürlüğü sağlamak için keşiften kurulum aşamasına kadar anahtar teslim projelendirme çalışmalarımızla da sizlere doğru çözümü sunmaktayız. Uygulamaların merkezileştirilmesi, uzak ofislerin merkezle bağlantılarında daha çok bant genişliği ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Bu amaçla merkez ile şubeler veya merkez ile yedekliliğin sağlandığı bölgeler arasında maliyetleri arttırmadan, hatların daha verimli kullanılması amacıyla bant genişliği optimizasyonu sağlayacak çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda sunduğumuz çözümlerin sağladığı faydalar arasında,yatırımlarınızın kısa sürede geri dönmesi ve iletişim maliyetlerinizin düşürülmesi sayılabilir.

Yerel alan ve geniş alan ağ çözümlerimiz ile hızla artan iletişim ihtiyacına bağlı olarak büyüyen veri iletişimini karşılamak adına doğru bir ağ altyapısı oluşturmak isteyen işletmeler için projelerine uygun olarak doğru ve ölçeklenebilir yerel ve geniş alan ağ çözümleri sunmaktayız. Veri iletişiminin en yoğun olduğu omurga tarafında doğru çözümleri ve bu çözümlere uygun cihazları kullanmak,işletmelerin veri kayıplarını ve veriye ulaşımlarında gecikmelerini önleyici temel etkenlerdendir.

Dünya Haberleşme olarak, müşterilerimizin beklentilerinize uygun farklı omurga yönlendirici çözümleriyle hizmet vermekteyiz.Bir ofis ortamındaki son kullanıcıların ağa bağlantı noktasını oluşturan kenar ağ anahtarlama altyapısı, ancak doğru tasarım çözümleriyle veri iletişiminde maksimum faydayı sağlamaktadır. Biz müşterilerimizi beklentileri doğrultusunda doğru tasarım çözümlerini kullanarak farklı kenar ağ anahtarlama çözümleri sunmaktayız.

Çözüm Ekosistemimiz

• Cisco • Ericsson • Huawei • Juniper • Zyxel • Ubiquiti • Aruba Networks • Ruijie • H3c • Mimosa • Siklu

Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

1. Genel Haklar ve Sorumluluklar:
www.dunyahaberlesme.com.tr web sitesi ve bu sitede bulunan tüm içerikler (kodlar, görseller, yazılar, videolar, tasarım ve düzenlemeler dahil) sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu site ve içeriği, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır. Tüm hakları www.dunyahaberlesme.com.tr'ye aittir.

2. Telif Hakları ve Kullanımı:
Sitemizde yer alan içeriklerin telif hakları saklıdır. Bu içerikler yazılı izin alınmadan ticari amaçlar dahil, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka bir yerde yayınlanamaz. İzinsiz kullanım durumunda yasal takip ve gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.

3. Sorumluluk Reddi:
www.dunyahaberlesme.com.tr, içeriklerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Kullanıcılar, bu sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmeden önce gerekli doğrulamayı yapmalıdır. Site içeriğinde meydana gelebilecek hatalardan dolayı www.dunyahaberlesme.com.tr sorumlu tutulamaz.

4. Değişiklikler:
www.dunyahaberlesme.com.tr, önceden bildirim yapmaksızın site içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu koşulların kabulü, web sitemizi kullanımınız sırasında geçerlidir. Lütfen bu koşulları düzenli olarak gözden geçirin.

Dünya Haberleşme Entegre Bina Kontrol Sistemleri
® Marka ve Slogan tescillidir.