Skip to main content

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Güvenilir algılama, huzurlu ev ve is yerleri.

  • Entegre Güvenlik Çözümleri
  • Akıllı Hırsız Alarm Dedektörü
  • Korunan Alan İçin Kablosuz Sistem

Akıllı hırsız alarm dedektörü, gerçek güvenlik ihlallerine karsılık vermek ve pahalıya mal olan yanlıs alarmları göz ardı etmek arasında hassas bir denge kurar. Gelismis sensörlerimiz, sınıfının en iyi yakalama performansını saglarken kuvvetli hava akımı, hareketli nesne veya evcil hayvan gibi yanlıs tetikleyicileri de neredeyse ortadan kaldırır. Gelismis tasarım özellikleri, hem daha hızlı hem de daha güvenilir bir kurulum saglar. Bu, teknisyenin merdiven üstünde geçirdigi süreyi, geri arama ve müsterileriniz için toplam satın alma maliyetini azaltır.

Can ve mal güvenliginizi güvenilir bir sistemle saglayın. Basit kurulumlardan kapsamlı projelere kadar, ödüllü teknolojiye dayanan ve üstün performansla desteklenen entegre güvenlik çözümleri sunuyoruz. Video kameraları, duman alarmları, ev otomasyon cihazları ve daha fazlasıyla kolay kullanımlı alarm sistemlerimiz sorunsuz bir sekilde entegre olur. Her gün karsılastıgınız zorluklarla basa çıkmanız için özellestirilebilir çözümler sunuyoruz.

Kontrol panellerimiz kartlı geçis, yangın, ev ve bina otomasyonu, IP video ve daha fazla sistemle kolayca entegre olabilecek sekilde tasarlanmıs modern, internetli cihazlardır. Sadece tek bir sistemle ögrenme, kullanma ve bakım imkanı sunarak müsterileriniz için kolaylık saglar. Ayrıca, tek bir sistem kurulum ve bakım maliyetlerini düsürür, emniyet ve can güvenligi alanlarının hepsini akıllı baglantılarla baglayarak daha saglam bir güvenlik saglar.

Çözüm Ekosistemimiz

• Bosch • Dsc  • Honeywell  • Hilkvision

Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

1. Genel Haklar ve Sorumluluklar:
www.dunyahaberlesme.com.tr web sitesi ve bu sitede bulunan tüm içerikler (kodlar, görseller, yazılar, videolar, tasarım ve düzenlemeler dahil) sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu site ve içeriği, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır. Tüm hakları www.dunyahaberlesme.com.tr'ye aittir.

2. Telif Hakları ve Kullanımı:
Sitemizde yer alan içeriklerin telif hakları saklıdır. Bu içerikler yazılı izin alınmadan ticari amaçlar dahil, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka bir yerde yayınlanamaz. İzinsiz kullanım durumunda yasal takip ve gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.

3. Sorumluluk Reddi:
www.dunyahaberlesme.com.tr, içeriklerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Kullanıcılar, bu sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmeden önce gerekli doğrulamayı yapmalıdır. Site içeriğinde meydana gelebilecek hatalardan dolayı www.dunyahaberlesme.com.tr sorumlu tutulamaz.

4. Değişiklikler:
www.dunyahaberlesme.com.tr, önceden bildirim yapmaksızın site içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu koşulların kabulü, web sitemizi kullanımınız sırasında geçerlidir. Lütfen bu koşulları düzenli olarak gözden geçirin.

Dünya Haberleşme Entegre Bina Kontrol Sistemleri
® Marka ve Slogan tescillidir.