Skip to main content

Değerli Müşterilerimiz,

Dünya Haberleşme olarak, 2022 yılında “Türkiye’nin ve Bölgenin Lider Sistem Entegratörü” olma vizyonu ile inovasyona dayalı sürdürülebilir büyüme ve başarı için ekosistemimizdeki çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Anahtar teslim çözümler sunan ve yepyeni teknolojiler geliştiren yeni yapımızla kendi bilişim ekosistemimizi inşa ediyoruz. Küresel bir oyuncu olma azmi ve isteği, Dünya Haberleşmenin her kademesine aktarılmış durumda. Ailemizin her bir bireyinin bu ruhu benimsemesi ve bu çaba doğrultusunda görev yapması öncelikli hedeflerimizdendir.

Geleceğimizi garantileyen en büyük değerimiz nitelikli insan kaynağımızdır. Dürüstlük ve güvenin sağlanması, takım ruhunun oluşturulması, hizmet kalitemizin en üst seviyede olması, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yenilikçi vizyonumuzun yansıtılması Dünya Haberleşmenin 2022 ve sonrası için temel değerlerini teşkil etmektedir.

Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketi olma hedefiyle, ülkemizin bilişim altyapısının oluşturulmasında önemli katkılar sunan Dünya Haberleşme, bundan sonra da kendi teknolojilerini üreten ve teknoloji sektöründe bölgemizdeki en önemli oyunculardan biri olma yolunda hızla ilerliyor olacaktır.

Saygılarımla,
Necmi FİL
DÜNYA Haberleşme Entegre Bina Kontrol Sistemleri
Genel Müdür

Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

1. Genel Haklar ve Sorumluluklar:
www.dunyahaberlesme.com.tr web sitesi ve bu sitede bulunan tüm içerikler (kodlar, görseller, yazılar, videolar, tasarım ve düzenlemeler dahil) sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu site ve içeriği, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır. Tüm hakları www.dunyahaberlesme.com.tr'ye aittir.

2. Telif Hakları ve Kullanımı:
Sitemizde yer alan içeriklerin telif hakları saklıdır. Bu içerikler yazılı izin alınmadan ticari amaçlar dahil, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka bir yerde yayınlanamaz. İzinsiz kullanım durumunda yasal takip ve gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.

3. Sorumluluk Reddi:
www.dunyahaberlesme.com.tr, içeriklerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Kullanıcılar, bu sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmeden önce gerekli doğrulamayı yapmalıdır. Site içeriğinde meydana gelebilecek hatalardan dolayı www.dunyahaberlesme.com.tr sorumlu tutulamaz.

4. Değişiklikler:
www.dunyahaberlesme.com.tr, önceden bildirim yapmaksızın site içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu koşulların kabulü, web sitemizi kullanımınız sırasında geçerlidir. Lütfen bu koşulları düzenli olarak gözden geçirin.

Dünya Haberleşme Entegre Bina Kontrol Sistemleri
® Marka ve Slogan tescillidir.