Skip to main content

İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

  • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çağrı Merkezi Platformu
  • Sesli ve Görüntülü Haberleşme Çözümleri
  • IP Telefon ve IP Santral Çözümleri
  • IPTV Çözümleri

Geleneksel görüntü çözümlerinin yetenekleri sınırlı olduğundan,verimliliği düşük olmakta;zaman kaybına ve kalitesiz iletişime sebep olmaktadır.Bu dezavantajları ortadan kaldırmak için kullanılan Telepresence çözümleri,bir kurumun iletişim ihtiyaçlarını bütünleşik bir sistemde birleştirerek yüksek kaliteli ve uyarlanabilir bir ortamı uçtan uca güvenli hale getirmektedir.Yüksek kaliteli ses ve canlı görüntü ile aynı odadaymış gibi gerçek bir toplantı deneyimi sunan Telepresence sistemleri etkileyici,yenilikçi,güvenli ve kullanımı kolay  uygulamaları  düşük maliyetiyle yatırımlarınızı korumanızı sağlamaktadır.

Günümüzde giderek artan geniş bant iletişim ihtiyacına yönelik olarak geliştirilen yeni nesil iletişim sistemlerinin kullanımı ile, aynı veri hattı üzerinden ses ve görüntünün aktarıldığı uygulamalar yaygınlaşmaktadır. Bu sebeple, aynı hat üzerinden ses iletişimini sağlayan ve ölçeklenebilen IP tabanlı çözümler, son kullanıcılara kolaylık  sağlamakta ve işletmelerin sürdürülebilir telekom maliyetlerini azaltmaktadır. Dünya Haberleşme olarak, kişisel ya da kurumsal donanım çözümlerimiz ile sesli ve görüntülü telefon uygulamalarından masaüstü görüntülü telefonlara; video konferans ve telepresence çözümlerine kadar uçtan uca kurumsal çözümler sunmaktayız.Ses çözümlerinin bir parçası olan IP telefon çözümleri, ev ve iş ortamında kullanım kolaylığını en üst seviyeye çıkarmaktadır. IP telefonlar ile geleneksel telefon hizmetlerinin IP tabanlı sistemler üzerinden yüksek kalitede verilmesinin yanı sıra telefona bağlanan bir bilgisayar ile internet bağlantısı da sağlanmaktadır.Geleneksel görüntü çözümlerinin yetenekleri sınırlı olduğundan, verimliliği düşük olmakta; zaman kaybına ve kalitesiz iletişime sebep olmaktadır. Bu dezavantajları ortadan kaldırmak için kullanılan Telepresence çözümleri, bir kurumun iletişim ihtiyaçlarını bütünleşik bir sistemde birleştirerek yüksek kaliteli ve uyarlanabilir bir ortamı uçtan uca güvenli hale getirmektedir. Yüksek kaliteli ses ve canlı görüntü ile aynı odadaymış gibi gerçek bir toplantı deneyimi sunan Telepresence sistemleri, etkileyici, yenilikçi, güvenli ve kullanımı kolay uygulamaları, düşük maliyetiyle yatırımlarınızı korumanızı sağlamaktadır. IPTV,şifreli veya şifresiz TV kanallarının ve depolanan video içeriklerinin (Video on Demand), IP (Internet Protocol) paketlerine dönüştürülerek geniş bant internet erişim teknolojileri üzerinden son kullanıcıya ulaştırılmasıdır. IPTV’de yükselen trend, sadece TV kanallarını müşteriye internet protokolü üzerinden sunmaktan farklı olarak, zengin içerikli video on demand kütüphanelerini ve interaktif servisleri bu platform üzerinden verebilmektir. Dünya Haberleşme olarak müşterilerimiz için kolay yönetilebilir IPTV hizmetleri de sunmaktayız.

MÜŞTERİ DENEYİMİ

Mevcut ve potansiyel müşterilerinle en iyi iletişimi sağla

Müşterilerin için fark yaratan temel şey ne olmalı? Cevap çok basit: Deneyim. Çünkü biliyoruz ki hızla değişmekte olan dijital dünyada fiyat ve ürün, müşteri sadakati için asla yeterli değil.
İşte bu bizi rakiplerimizden ayırıyor.
Mevcut ve potansiyel müşterilerine en iyi bağlantı seçenekleri ve en memnun edici müşteri deneyimini sunmak için Dünya Haberleşme çözümleri ile tanış!

Çözüm Ekosistemimiz

• Cisco • Ericsson-LG  • Telesis  • Avaya  • Polycom  • Alcatel • Karel  • Tegsoft

Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

1. Genel Haklar ve Sorumluluklar:
www.dunyahaberlesme.com.tr web sitesi ve bu sitede bulunan tüm içerikler (kodlar, görseller, yazılar, videolar, tasarım ve düzenlemeler dahil) sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu site ve içeriği, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır. Tüm hakları www.dunyahaberlesme.com.tr'ye aittir.

2. Telif Hakları ve Kullanımı:
Sitemizde yer alan içeriklerin telif hakları saklıdır. Bu içerikler yazılı izin alınmadan ticari amaçlar dahil, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka bir yerde yayınlanamaz. İzinsiz kullanım durumunda yasal takip ve gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.

3. Sorumluluk Reddi:
www.dunyahaberlesme.com.tr, içeriklerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Kullanıcılar, bu sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmeden önce gerekli doğrulamayı yapmalıdır. Site içeriğinde meydana gelebilecek hatalardan dolayı www.dunyahaberlesme.com.tr sorumlu tutulamaz.

4. Değişiklikler:
www.dunyahaberlesme.com.tr, önceden bildirim yapmaksızın site içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu koşulların kabulü, web sitemizi kullanımınız sırasında geçerlidir. Lütfen bu koşulları düzenli olarak gözden geçirin.

Dünya Haberleşme Entegre Bina Kontrol Sistemleri
® Marka ve Slogan tescillidir.